KALİTE POLİTİKAMIZ
................................................................

Kaletopsan-Kale Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. inşaat sektöründeki müşterilerinin teşvikiyle, gereksinim duydukları ürünleri üretmek olarak misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibi belirlemiştir.
* Müşteri memnuniyetinin vazifemiz olduğu düşüncesi ile müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini sürekli ölçerek koşulsuz müşteri mutluluğu için çalışmak ve müşteri potansiyelimizi arttırmak.
* Dünya pazarını bir hizmet olarak kabul ederek ürettiğimiz ürünlerin kalitesini ve teknolojisini sürekli arttırarak uygun fiyatlarla pazar payımızı genişletmek.
* İnsan kaynaklarımızı sürekli geliştirmek ve kuruluşumuzun faaliyetlerinin kalitesinin vazgeçilmez bir gereklilik olduğu bilinci ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak.
* Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, bütün amaçlarımızı mükemmelleştirmek için çalışmak.
* Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımları yapmak.
Bu ilke ve hedefleri gerçekleştirmek için KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. Bütün çalışanlarımız bu sistemin gerekliliğini benimsemiş ve bu uygulamaları eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler.
Bu amaçlarımızla tuğla sektöründe kalite sistemini gerçekleştirebilmek için tüm personelimizle gerekli gayret ve çaba içerisinde çalışmayı taahhüt ediyoruz.
Tuğla insanların asırlardır güvenerek kullandığı tamamen doğal malzemeler ile imal edilen sağlıklı ve sağlam bir yapı parçasıdır.
Kaletopsan-Kale Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. kaliteli ve sağlam pişmiş topraktan mamul ürünlerini sizlerin kullanımına sunmaktadır ve asırlardır süregelen Tuğla'nın geleneksel güvenirliliğini ayakta tutmaktan gurur duyar.
Sektörün Öncü Markası Kaletopsan-Kale Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş.